Yönetimden

Kaliteli ve nitelikli sağlık hizmetini siz hastalarımıza sunan hastanemiz sizden aldığı destek ve güç ile her gün kendini yenileyerek lider bir sağlık kuruluşu olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir Sağlık sektörü artık günümüzde bilgi çağının getirisi olan toplumsal yaşamı da çok yakından ilgilendiren ve etkileyen öğeler sunmaktadır. Hastane olgusu, nerede başlayıp nerede bittiğini hatırlatan hayat felsefesi içinde sağlık tesislerinin önemini bize bir kez daha hatırlatmaktadır.

Çıkış noktası olarak sağlığa hizmet olan yatırım felsefemizle pratik uygulamaları arka plan olarak kullandık. İlkelerimiz her zaman hastalarımızın istekleri doğrultusunda ilerleyip hedeflerimizi belirlemiştir.

Müşteri konumunda ki kişiye verilecek sağlık üretiminde üstün bir başarı sağlamak en önemli kalite standardımızdır. Bize sağlığını emanet eden hastamıza en kaliteli teşhis ve tedaviyi sunmak ve geliştirmek tüm çalışanlarımız için vazgeçilmez bir görevdir. Bu görevi alanında uzman kadromuzla sizlerin beklentilerine cevap vererek geliştirmeye devam etmekteyiz.

Hastalarımızın istekleri bizim hedeflerimiz olup çalışmalarımızı da bu hedefler doğrultusunda geliştirmekteyiz. Kurumumuz İçin hizmet anlayışı kaliteli bir temelin vermiş olduğu yapı üzerinden geliştirilmektedir.

Etik değerlerden ödün vermeyen uzman hekim kadrosunun yanı sıra tecrübeli sağlık çalışanları ile koruyucu, iyileştirici sağlık hizmetlerini hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak sunmayı ilke edinmiştir.

Hekimlerimiz diğer sağlık kuruluşları ve hastanelerle iş ve güç birliğinde bulunarak çalışmakta, özel hastane kaygısına kapılmadan hizmet etmektedir. Verimli ve uzun vadeli başarının garantisini kamusal alanda da hedeflemekteyiz.

• Erken teşhis
• Doğru tedavi
• Eksiksiz bakım
• Yüzde yüz hasta memnuniyeti

ilkelerimizin başında gelmektedir.

Sağlıkta doğru hizmet anlayışını rota olarak belirlemiş ve güler yüzlü hizmet anlayışını size sunmaya devam ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Metin Akgün

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH